از دمپایی طبی سارینا برای کفش عروس استفاده کنید!

یک دمپایی پشم نمدی بسیار بادوام
دمپایی طبی سارینا بادوام ترین و حمایت کننده ترین دمپایی های پشمی نمدی هستند که ما آزمایش کردیم. آنها گرم هستند، اما خوب نفس می کشند، بنابراین پاهای شما عرق نمی کنند.

چکمه های پشم نمدی Glerups راحت، قابل تنفس و بادوام هستند. لیز خوردن آنها آسان است و مچ پاهای شما را می پوشانند، بنابراین انتخاب خوبی برای آب و هوای سردتر هستند.

اگر پاهای شما به راحتی بیش از حد گرم می شود یا می خواهید دمپایی با ظاهری مینیمالیست داشته باشید، ما پاشنه باز پشمی Glerups و چکمه های پشمی Glerups را پیشنهاد می کنیم.

آنها بادوام‌ترین دمپایی‌های پشمی بودند که ما آزمایش کردیم، زیرا از یک تکه نمد ساخته شده‌اند، به این معنی که با سایش مکرر کمتر مستعد شکافتن یا تخریب می‌شوند.

دمپایی

ما دمپایی را برای استفاده در تمام طول سال توصیه می کنیم و اگر می خواهید دور مچ پا را کامل بپوشانید، چکمه را پیشنهاد می کنیم. هر دو نیز در نسخه های لاستیکی (پاشنه باز، چکمه) موجود هستند.

خرید گلروپس از طریق L.L.Bean بهترین تضمین رضایت شما را به همراه خواهد داشت. اما اگر می‌خواهید رنگ‌های بیشتری داشته باشید، هاکبری یک انتخاب کمی متفاوت دارد.

دمپایی ژاکت پشمی ژاکت زنانه L.L.Bean
یک دمپایی زنانه وگان
این دمپایی ها نسبت به دمپایی هایی با قیمت مشابه راحت، نرم و پشتیبانی می شوند. آنها با محصولات حیوانی ساخته نمی شوند، اما پشم مصنوعی ممکن است باعث عرق کردن پاها شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.