استفاده از ایزوگام پیروز بام برای ساخت چمدان مسافرتی!

ایزوگام پیروز بام در حفاظت از ساختمان و اطمینان از قابل استفاده بودن سازه برای نسل‌ها بسیار مهم است، اما این فرآیند نادیده گرفته شده‌ترین است.

ارزش بلند مدت عایق رطوبتی طبیعتاً بسیار مقرون به صرفه و پایدار است.

غشاهای ضد آب در بسیاری از کاربردها از جمله سقف، دیوارها، عرشه های ساختمانی، زیرزمین ها، بالکن ها، عرشه پل، فونداسیون، مناطق پارکینگ، پوشش مخازن آب و تونل ها استفاده می شوند.

انتظار می رود افزایش آگاهی مصرف کننده در مورد مزایای ضد آب و مواد جدید، تقاضا را در چند سال آینده افزایش دهد.

چرا عایق رطوبتی حیاتی است؟

افزودن اشتیاق جدید به ساختمان ها: اقدامات عایق رطوبتی به درستی به کاهش رطوبت ساختمان کمک می کند که به داشتن اقامتی راحت کمک می کند.

همچنین بهداشت را به زیرساخت ها اضافه می کند. این اقدامات زمانی قابل انجام است که ساختمان در مرحله ساخت قرار دارد. اگر آن را برای مدتی بعد یا زمانی که پروژه تمام شد به تاخیر بیاندازیم، به درستی جا نمی شود.

ایزوگام

صرفه جویی طولانی مدت: عایق رطوبتی سرمایه گذاری است که در آینده باعث صرفه جویی زیادی در پول می شود. همانطور که در ابتدا انتخاب صحیح فرآیند رنگ آمیزی مهم است، عایق رطوبتی نیز فرآیندی است که برای آینده ای بهتر تکمیل می شود.

استحکام بخشیدن به فضاهای داخلی: در طول ساخت و ساز، قسمت های داخلی ساختمان در معرض عناصر جوی قرار می گیرد. فونداسیون ها، عایق ها و قاب ها برجسته ترین قسمت های ساختمان هستند که ممکن است آسیب ببینند.

ضد آب ممکن است در وهله اول از بروز این آسیب جلوگیری کند و زیرساخت شما را با زندگی سالم و قوی ارتقا دهد.

از سیل زیرزمین جلوگیری کنید: زیرزمین ها آسیب پذیرترین مکان ها برای نفوذ آب به داخل هستند. خاک زیر زمین آب را خیس می کند و سپس از طریق شکاف ها وارد ساختمان می شود.

آب به محض ورود به بتن منجر به تشکیل قالب و سیل می شود. در طول زمستان، وضعیت ممکن است بدتر شود، زیرا آب ممکن است یخ بزند، که باعث می شود فونداسیون گسترش یابد و کل زیرزمین برای ماندن در آن ناامن خواهد بود.

هنگام ساخت زیرزمین مهم است که رطوبت را مسدود کنید. اطمینان حاصل کنید که از فونداسیون ساختمان خود محافظت می کنید زیرا باعث ایجاد ثبات در ساختار شما می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.