استفاده از گلدان پلاستیکی رنگی به جای سطل زباله!

به طور خلاصه، گلدان پلاستیکی رنگی برای انواع باغچه ها، اعم از رسمی یا غیر رسمی استفاده می شوند، که می توانند انواع گیاهان را از گیاهان گلدار، کوهنوردان، درختچه ها، سبزیجات و درختان میوه در خود جای دهند.

حتی می توانید درختان را پرورش دهید. حتی با فضای کم، می توانید یک باغ کامل در گلدان ها ایجاد کنید و خود را به تغییر گیاهان فصلی در زمانی که اوج آنها گذشته است محدود کنید تا نمایش رنگ در تمام طول سال وجود داشته باشد.

با گلدان ها بالکن ها، تراس ها و پاسیوهای سیمانی را به فضایی پربار برای باغبانی تبدیل می کنیم.

در باغ‌های بزرگ، گلدان‌ها در نزدیکی خانه یا برای برجسته کردن عناصر تزئینی داخل باغ و یا دادن ظاهری فوری به آن مفید هستند.

ما باید آزمایش کنیم، از گیاهان فصلی برای رنگ دادن به خانه خود در کنار طیف وسیعی از گلدان ها در تمام مواد و سبک هایی که مراکز فروش به ما ارائه می دهند، استفاده کنیم.

گلدان پلاستیکی رنگی

شعار قدیمی باغ سبز ناپدید شده سان والرو زندگی است! همه چیز را می گوید آنها می گویند کیفیت زندگی زمانی قابل توجه است که رنگ سبز به اطراف ما، شهرهای ما، … پس ادامه دهید، بیایید با این بهار شروع کنیم که خانه خود را “سبز” بپوشانیم.

مشترک شدن در خبرنامه ما – نمونه را ببینید

من اجازه ارسال خبرنامه ها و اطلاعیه های اطلاعاتی شخصی را از interempresas.net می دهم

من اجازه ارسال ارتباطات شخص ثالث را از طریق interempresas.net می دهم

من اعلامیه حقوقی و خط مشی حفاظت از داده ها را خوانده ام و می پذیرم

مسئول: Interempresas Media, S.L.U. اهداف: اشتراک در خبرنامه (های) ما.

مدیریت حساب کاربری ارسال ایمیل های مربوط به آن یا مربوط به علایق مشابه یا مرتبط حفظ: برای مدت زمان ارتباط با شما یا تا زمانی که برای انجام اهداف مشخص شده ضروری است.

دلایل داخلی حقوق: دسترسی، اصلاح، مخالفت، حذف، قابلیت حمل، محدودیت درمان و تصمیمات خودکار: با DPD ما تماس بگیرید. اگر فکر می کنید که درمان با مقررات فعلی مطابقت ندارد، می توانید با AEPD شکایت کنید. اطلاعات بیشتر: سیاست حفاظت از داده ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.