استفاده تمامی اقشار از روسری به چه دلیل است؟

این یک مهارت ریاضی حیاتی است که کودکان در آینده از آن برای اندازه گیری، طراحی مدل لباس مجلسی حریر شیشه ای تشخیص الگوها استفاده خواهند کرد.

فعالیت‌هایی مانند ردیابی و شناور کردن روسری‌ها و تبدیل آن‌ها به بدن در حین رقص، راه‌های عالی برای رشد آگاهی فضایی کودکان است.

به عنوان مثال، آنها احساس موقعیت نسبی روسری را نسبت به بدن خود و برای مثال اینکه آیا به اندازه کافی برای لمس نزدیک است یا خیر ایجاد می کنند.

بیرون آوردن روسری از جعبه یا تلاش برای بازگرداندن آن به داخل، که احتمالاً یک لیتر چند لیوان است کودک نوپا کنجکاو شما امتحان می کند یا از طریق یک دستبند به آنها کمک می کند تا احساس فضا و اندازه داشته باشند.

همانطور که در مورد رنگ ها و شکل های روسری صحبت می کنید.

کودک نوپای شما یاد می گیرد که اشکال و نام آنها را تشخیص دهد حتی اگر هنوز نتواند آنها را بگوید یا به شما بگوید یک شی آبی قرمز است.

با درخواست از آنها برای آموزش بستن روسری لاکچری نام بردن اشکال و رنگ ها در حین بازی، یا گفتن نام ها و تداعی آنها با اشیاء آشنا مثلاً لباس های آنها به آنها کمک کنید تا نام ها را بشنوند و یاد بگیرند که آنها را با رنگ ها مرتبط کنند.

واژگان ریاضی تمام کلماتی است که برای توصیف مفاهیم و عملیات ریاضی استفاده می شود.

این شامل نام اعداد، اشکال و رنگ ها و کلمات برای توصیف عملیاتی مانند جمع، موقعیت و اندازه است.

حتی نوزادان نیز درک اولیه ای از مفاهیم ریاضی و واژگان ریاضی شستشوی رادیاتور بخاری ماشین با جوهر نمک بسیار ابتدایی دارند.

 • منابع:
  1. Twelve educational ways to play with your toddler using a scarf
 • تبلیغات: 
  1. تولید محصولات ارگانیک ایده ای برای پولدار شدن در روستا
  2. با پوشیدن کت دیگر سردتان نمیشود
  3. کت از شما در برابر سرما محافظت میکند
  4. به فرزندانتان یاد بدهید چگونه کت بپوشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.