بازیگر معروف از حوله حمامی هتلی جایگزین فرش استفاده می کند!

پارچه برای حوله حمام

محصولات حمام از پارچه های مختلف دوخته می شود. اغلب مواد اولیه اصلی که مهمترین ویژگی ها را برای مصرف کننده دارد پنبه، بامبو، کتان و مودال می باشد. همه اینها مواد طبیعی هستند. درست است که بین آنها نیز تفاوت وجود دارد.

پنبه. محصولات حمام ساخته شده از پنبه کاملاً آب را جذب کرده و نسبتاً سریع خشک می شوند.

چنین ویژگی هایی به دلیل بافندگی خاص نخ پنبه ای به دست می آید که در نتیجه حوله حمامی هتلی نازکی تشکیل می شود و نرمی محصول را می دهد.

هر چه تراکم مواد بیشتر باشد، حوله نرم تر خواهد بود.

تراکم حوله های حمام

تراکم تعداد الیاف در واحد سطح است.

این تعریف توسط فرهنگ لغت توضیحی ارائه شده است. توانایی جذب رطوبت، نرمی و زمان خشک شدن آن پس از شستشو به چگالی محصول بستگی دارد. واحد چگالی گرم بر متر مربع است.

برای حوله های حمام، اغلب تراکم از 300 (نازک) تا 800 (متراکم، سنگین) گرم در متر مربع است.

حوله

درست است، هنگام خرید چنین محصولی، بهتر است “میانگین طلایی” را انتخاب کنید، زیرا افراط در یک جهت یا دیگری ممکن است شما را ناامید کند.

پارچه ای با حداقل تراکم نیز آب را به حداقل می رساند و با حداکثر چگالی محصولی سنگین و حجیم ایجاد می کند که برای چند روز خشک می شود و به یک بستر عالی برای رشد عوامل بیماری زا تبدیل می شود.

با این حال، نه تنها تراکم کیفیت پارچه تری را تعیین می کند. همچنین لازم است به ارتفاع شمع (برای حوله، رقم بهینه 5 میلی متر) و نرمی توجه شود.

هنگام انتخاب محصولات پنبه ای، یک شاخص مهم نه تنها مواد اولیه، بلکه نوع نخ مورد استفاده در ساخت آنها نیز می باشد.

انواع نخ و بافت پارچه حوله ای

ماشین بافی (“پایان باز”). از پنبه کوتاه منگنه استفاده می کند. مزیت اصلی این نوع بافت، سفتی لبه ها و مقاومت در برابر از دست دادن شکل است.

حوله ماشین بافی

نخ “حلقه”. آنها از پنبه معمولی متوسط ​​و فرآیند بافت و بافت پیچیده استفاده می کنند. پارچه‌ای که از این نوع نخ تهیه می‌شود، نرم‌تر از پارچه‌ای است که با ماشین‌بافی تولید می‌شود.

حوله حلقه نخی

نخ “آواز”. بهترین نوع نخ پنبه ای، ساخته شده از مواد اولیه اولیه. این “آواز” است که به محبوب ترین حوله ما تعلق دارد: درخشش و نرمی باشکوه.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.