ساخت دستبند های گرانبها با پارچه تریکو بچه گانه همه را شگفت زده کرد!

جرسی: پارچه تریکو بچه گانه نرم و کشدار که در ابتدا از پشم ساخته می شد و امروزه از پنبه، مخلوط پنبه و الیاف مصنوعی ساخته می شود.این پارچه معمولاً وزن سبک تا متوسط ​​دارد و برای انواع لباس ها و وسایل منزل استفاده می شود. به عنوان کاپشن یا ملحفه.

توری: پارچه‌ای نازک است که با طرح‌ها و نقش‌های باز بافت مشخص می‌شود. پارچه توری در ابتدا از ابریشم و کتان ساخته می‌شد، اما امروزه از پنبه و الیاف مصنوعی در ساخت آن استفاده می‌شود.

توری پارچه‌ای تزئینی است که برای ساخت آن استفاده می‌شود. لباس و وسایل دکوری منزل را فرم دهید و تزیین کنید تور پارچه ای بسیار مجلل است که ساخت آن به زمان و تخصص زیادی نیاز دارد.

چرم: هر پارچه ای است که از پوست حیوانات ساخته شده باشد، زیرا با استفاده از پوست های مختلف از انواع مختلف حیوانات با تکنیک های مختلف پردازش ساخته می شود و پارچه ای بادوام و مقاوم در برابر چروک است که می تواند طول بکشد.

پارچه

شکل ها و اندازه های زیادی بر اساس نوع حیوان و فرآوری آن وجود دارد، چرم گاوی رایج ترین چرم مورد استفاده است که 65 درصد از کل چرم تولید شده را تشکیل می دهد، با این حال، تقریباً هر حیوانی را می توان در صنعت چرم استفاده کرد، از جمله کروکودیل، خوک. ، و خرس.

کتانی: پارچه ای بسیار محکم و سبک است که از گیاه کتان تهیه می شود، ماده ای رایج است که برای حوله، دستمال، دستمال و روتختی استفاده می شود، همچنین در ساخت لایه داخلی پرده ها استفاده می شود.

پارچه جاذب و قابل تنفس که آن را برای لباس‌های تابستانی ایده‌آل می‌کند، زیرا منافذ موجود به پارچه کتان اجازه عبور هوا را می‌دهد و دمای بدن را کاهش می‌دهد.

موسلین: پارچه‌ای نخی است که بافته شده است و با تکنیک بافت ساده تولید می‌شود، به این معنی که نخ‌های یک پود به صورت متناوب روی و زیر نخ‌های تار قرار می‌گیرند، وزن و انعطاف‌پذیر است که به راحتی می‌توان شکل داد و دوخت..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.