ساعت کاسیو مردانه بند چرمی محبوب در میان خانواده های سلطنتی!!

فاطمه الحمادی، هنرمند پلاستیک، که در هنر نقاشی دیواری تخصص دارد، با او موافق است و می گوید: «ساعت دیواری باید جلوه زیبایی به دیوارهای خانه داشته باشد و اندازه آن با توجه به متراژ آن متفاوت است.

ساعت کاسیو مردانه بند چرمی باید بیضی یا مدور باشد تا تزیین تیز اتاق که اغلب به شکل کاغذ دیواری است و به صورت مثلث، مربع و یا می باشد، شکسته شود.

در اتاق کودک ترجیح داده می شود ساعت دیواری بزرگ باشد و اعداد آن نیز در سایز بزرگ نوشته شود و قاب آن از رنگ های روشن مانند زرد یا قرمز باشد تا توجه کودک را به خود جلب کند.

گاهی اوقات مکعب هایی در اندازه های مختلف با ساعت در مرکز روی دیوار قرار می گیرد و به این ترتیب توجه کودک به زمان جلب می شود.

ساعت

در مجلس یا سالن باید با دکوراسیون محل مطابقت داشته باشد.اگر سالن فرانسوی یا طلاکاری شده باشد. ترجیحاً قاب طلایی یا نقره ای باشد.اگر به سبک مدرن یا آمریکایی است قاب ساعت باید مطابق با رنگ مبلمان یا دیوار باشد.

در این صورت ترجیحاً آبی یا سرمه ای باشد.
ریما البنا، هنرمند پلاستیک و طراح مد، بر اساس تجربه ای که در طراحی دکوراسیون کارگاه خود دارد، توضیح می دهد که مشتاق است ساعت دیواری نمادهای خودش را بیان کند.

ساعت در وسط دیوار است و در اطراف آن گروهی از میزها قرار دارد که حاوی تصاویری از طرح های مختلف من و فشن شوهایی است که در آنها شرکت کرده ام.
او می‌افزاید: «به همین ترتیب، هر کسی می‌تواند ساعت دیواری طراحی کند که کار یا وظایفی که در آن شرکت داشته است را نشان دهد و متوجه می‌شود که با هر دقیقه که ساعت به صدا در می‌آید، موفقیت او را نشان می‌دهد و قدم‌هایش را بر روی آن گذاشته است. مسیر درست ظاهر سنتی ساعت ه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.