سلستین معدن جایگاه نخست رو در بین سنگ ها از آن خود کرد!

تا زمانی که شروع به گذراندن این دوره نکردم، هرگز به طور گسترده به این فکر نکردم که سلستین معدن چگونه بر زندگی من تأثیر می گذارد. مواد معدنی در همه جا وجود دارد و هرگز به ذهنم خطور نکرده بود که زندگی من بدون آنها اینقدر متفاوت باشد.

وقتی روزم را شروع می کنم، این را مسلم می دانم که جایی برای زندگی دارم. بدون مواد معدنی، من بی خانمان خواهم بود. مواد معدنی اجزای کلیدی در پایه ساختمان آپارتمان من هستند.

آنها هستند که ساختمان من را قوی و امن می کنند. وقتی در حمام راه می روم، این را مسلم می دانم که روی زمین و وان حمام کاشی دارم. و وقتی به آینه نگاه می‌کنم تا جواهرات طلا و نقره‌ام را بپوشم (اگرچه من هرگز هر دو را با هم نمی‌پوشم زیرا این یک مد بزرگ است نه-نه)، این را مسلم می‌دانم که می‌توانم خودم را در آینه‌ام ببینم (به دلیل مواد معدنی) و برای تحسین مواد معدنی من (با نام مستعار گردنبند طلا و ساعت نقره من).

سلستین معدن

بدون مواد معدنی، من نمی توانم چنین بیانیه مد عالی ایجاد کنم. وقتی آپارتمانم را ترک می کنم، این را مسلم می دانم که پیاده روها و خیابان هایی برای راه رفتن دارم. بدون مواد معدنی، من مجبور می شدم از میان مزارع گل آلود و مراتع علف قدم بزنم. وقتی در کلاس کامپیوترم نشسته ام، این را بدیهی می دانم که کامپیوتری دارم که برای کار کردن از تزئینات طلا استفاده می کند.

بعد از کلاس، این را مسلم می‌دانم که ماشینی برای رفتن به خواربارفروشی دارم تا بتوانم غذا بخرممواد معدنی تمام کارهای روزمره من را به واقعیت تبدیل می کند.

بدون آنها، زندگی بسیار متفاوت خواهد بود. با این حال، تا زمانی که برای شرکت در این کلاس ثبت نام کردم، متوجه اهمیت واقعی مواد معدنی در زندگی روزمره ام شدم.
با وجود اینکه من تأثیر زیادی مواد معدنی را در زندگی خود می بینم، اما نگران تأثیر منفی آنها نیز هستم. من داستان های وحشتناک آلودگی ناشی از استخراج مواد معدنی را شنیده ام.

در این کلاس، امیدوارم مفاهیم اولیه در مورد مواد معدنی را بیاموزم، اما همچنین امیدوارم در مورد نگرانی های زیست محیطی مرتبط با استخراج مواد معدنی نیز بیاموزم.

من می خواهم در مورد مسائل و نگرانی های واقعی که جامعه امروز با آن مواجه است بشنوم.

من می‌خواهم نه تنها با درک بهتر مواد معدنی، بلکه با کاربرد واقعی تأثیر مواد معدنی در زندگی‌ام، از این کلاس دور شوم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.