شرکت پخش کننده سرامیک اورست مرغوب

در صنعت خانه و ساختمان سازی و نمای داخلی ساختمان کاشی و سرامیک وظایف مهمی را ایفا می کنند. پس همواره ساختمان سازان و طزاحان داخلی نمای ساختمان به دنبال بهترین نوع مرغوب ترین و زیباترین نوع از آنها هستند. شرکت کاشی و سرامیک اورست یکی از بهترین شرکت های تولید کننده در نوع خود است که می تواند محصول خوب را با مرغوبترین کیفیت در شرکت های پخش کننده خود ارائه دهد.

پخش کننده سرامیک اورست

مدل های مختلف کاشی

امروزه با پیشرفت طراحی دکوراسیون ساختمان مدل های مختلفی از کاشی سرامیک و استفاده می شود که از آنها می توان به کاشی و سرامیک های سه بعدی اشاره کرد. این نوع کاشی به فضا بعد بخشیده و باعث زیبایی هرچه بیشتر محیط می شود. از کاشی های سه بعدی برای مکان های عمومی مانند ایستگاه های مترو به عنوان کف پوش و دیوار پوش استخر ها به عنوان کف پوش و یا حتی در مصارف خانگی هم استفاده می شود. جنس این کاشی و سرامیک ها مانند نوع معمولی آن ولی کمی متفاوت تر است و می توان طرح پیشنهادی خود را هم روی آنها پیاده کرد. از دیگر مدل های کاشی می توان به کاشی های طرح سنگ اشاره کرد. کاشی ها در سایز های متفاوت عرضه می شوند که می توان به سایزهای:

  • ۶۰*۳۰،
  • ۹۰ * ۳۰ ،
  • ۵۰*۵۰،
  • ۶۰* ۶۰ اشاره کرد.

پخش کننده سرامیک اورست

مدل های مختلف سرامیک

علاوه بر کاشی از سرامیک هم به عنوان کف پوش برای مصارف خانگی یا کارگاهی استفاده می شود. در مصارف خانگی از سرامیک به عنوان کف پوش اصلی منزل و آشپزخانه استفاده می شود سرامیک هایی که برای کف پوش اصلی استفاده می شوند معمولا سایز بزرگتری نسبت به سایر دارند. طرح این نوع سرامیک ها هم ممکن است چوب یا طرح سنگ باشد. در آشپزخانه ها هم معمولا کاشی دیوار با سرامیک کف ست می شود. که یا از نظر رنگ یا نوع با هم هماهنگی دارند. معمولا در کف سرویس بهداشتی و حمام از کاشی استفاده می شود چون ابعاد کوچکتری دارد. سرامیک هم مانند کاشی قابل شتسشو است و به راحتی با آب می توان آن را تمیز کرد.

کاشی یا سرامیک ممکن از با طرح موزاییکی هم موجود باشند که اندازه آن ۵ سانتیمتر است و برای کف پوش و دیوارپوش استفاده می شود. از این نوع کاشی برای سرویس های بهداشتی یا استخر ها بیشتر استفاده می شود چون به دلیل لعاب دهی خوب آن ها میزان جذب رطوبت در آن ها بسیار کمتر از انواع دیگر است.

 

پخش کننده سرامیک اورست

شرکت پخش کننده سرامیک اورست مرغوب

سرامیک اورست مرغوب را می توان از دفتر مرکزی ین شرکت در یزد یا از نمایندگی های معتبر آن در سراسر کشور خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.