عرضه کننده سرامیک اورست ارزان قیمت

اگر در این اوضاع سخت اقتصادی به دنبال خرید سرامیک ارزان هستید عرضه کننده سرامیک اورست ارزان قیمت با ارایه مقاله زیر، شما را در این زمینه کمک خواهد کرد.

سرامیک اورست ارزان قیمت

مواد تشکیل دهنده ی سرامیک اورست

سرامیک از سه ماده خاک رس، ماسه و فلدسپات تولید میشود و خاک رس همان سلیکات های الومینیوم میباشد.

موادی که در تهیه خمیر سرامیک نقش دارند عمدتاً خاک رس به همراه فلدسپات، کوارتز کاءولن می‌باشد که به میزان مشخص و یکسانی با هم ترکیب میشوند و دیگر مواد از جمله افزودنی هایی که برای مقاومت خاک مورد نیاز است به همراه انواع لعاب ها متناسب با نوع کاربرد سرامیک و رنگ و چسب در طی مراحل تولید سرامیک اضافه میشود.

کاشی و سرامیک امروزه یکی از پرکابردترین مصالح ساختمانی به شمار میرود که به علت راحتی نصب آن، بهداشتی بودن، تنوع در رنگ و اندازه بسیار مشتری پسند میباشد شرکنت های تولیدکننده کاشی و سرامیک در ایران بسیار زیاد میباشد که از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا برای تولید کاشی و سرامیک استفاده میکنند یکی از این شرکت ها که در محصولات خود تنوع بسیار زیادی دارد شرکت کاشی و سرامیک اورست میباشد این شرکت مفتخر است با عرضه کاشی و سرامیک باکیفیت بازارهای داخلی کشور را به دست بگیرد و مشتریان زیادی را جذب نماید.

کاربرد سرامیک اورست

امروزه تنوع و طرح های سرامیک بسیار زیاد میباشد و از آن بیشتر در فضاهای مرطوب استفاده میشود از جمله فضاهایی که سرامیک در آن بیشترین کاربرد را دارند میتوان به کف دیواره های ساختمان اشاره کرد که هر کدام متناسب با نوع کاربرد دارای ویژگی هایی میباشد.

برای مثال سرامیک کف دارای مقاومت بیشتر و جذب آب کمتری میباشد از جمله سرامیک های مخصوص کف میتوان به گرانیتی و پرسلانی اشاره کرد اما کاشی و سرامیک مخصوص دیوار استحکام کمتری دارد و جذب آب در آن بیشتر میباشد.

پوشش رویه سرامیک یا بدون لعاب یا لعاب دار تولید میشود که سرامیک بدون لعاب با پرس کردن به آن شکل میدهند و بعد آن را میپزند که رنگ آن بعد از پخت نخودی تا قرمز و قهوه ای میباشد.

خرید سرامیک اورست

شرکت سرامیک اورست که از بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده سرامیک میباشد انواع سرامیک را در طرح های متنوع تولید میکند که در هنگام خرید سرامیک با حجم عظیمی از طرح های سرامیک مواجه میشوید.

پس اگر به دنبال یک سرامیک خوب با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستید شرکت سرامیک اورست میتواند انتخاب مناسبی باشد شما میتوانید همین الان با کارشناسان ما در بخش فروش سرامیک ارزان تماس بگیرید و سرامیک مورد نظر خود را با یا اطمینان خریداری کنید.

سرامیک اورست ارزان قیمت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.