علاقه بیش از حد رونالدو به کفش چرم فرزین مردم را شوکه کرد!

کفش چرم فرزین برای افرادی که نیاز به لباس پوشیدن دارند، اما نه لزوما در کت و شلوار و کراوات، عالی هستند.

اگر مورد شما این است، دربی همه کاره ترین شرط بندی است، زیرا علیرغم اینکه انتخاب ایده آلی نیست، می توانید در جلسات مهم و رویدادهای اجتماعی نیز کت و شلوار بپوشید.

این بار همه کاره ترین آن ها قهوه ای تیره است، زیرا شلوارهای مشکی گشاد کمتر رایج هستند.

یک دربی قهوه‌ای زیبا با شلوارهای دوخت تقریباً در هر رنگی به خوبی می‌آید و با ژاکت‌های ناهماهنگ مختلف به بهترین شکل می‌آید.

هنوز هم می توان آن را با شلوار چینی و حتی شلوار جین و پیراهن یقه دار پوشید.

کفش مردانه بروگ

کفش مجلسی مردانه بروگ

بروگ دقیقا یک مدل کفش نیست. بروگ جزییاتی است که می تواند در یک نوع کفش (مثلاً در دربی یا آکسفورد) و حتی چکمه وجود داشته باشد.

کفش چرم

بروگ ها تزئینات سوراخ دار روی سطح کفش هستند. این سوراخ ها می توانند به طرق مختلف باشند و من در یک لحظه در مورد هر کدام بیشتر صحبت خواهم کرد.

منشا، مانند بسیاری از چیزها در لباس مردانه، کاربردی است.

این رسم در مزرعه پدیدار شد، جایی که سوراخ هایی برای تسهیل تخلیه آب ایجاد شد. همانطور که از لباس کار آمده است، جزئیاتی است که به طور سنتی کفش‌ها را غیررسمی‌تر می‌کند.

استفاده از بروگ در محیط کسب و کار بحث برانگیز است. انگلیسی ها می گویند که نمی توانی، آمریکایی ها (سرسری تر) مشکلی نمی بینند. در برزیل، آنها نسبتاً غیر معمول هستند.

حتی می توانید از آن استفاده کنید، اما این انتخابی است که برجستگی پیدا می کند. در این صورت، چرم تیره، صاف و با سوراخ های کم را ترجیح دهید.

جایی که آنها بهتر به نظر می رسند با خیاطی های معمولی است. آنها با کت و شلوارهای تویید یا چینی و یک کت اسپرت عالی به نظر می رسند. بافت های چرم یا جیر به خوبی با شلوار جین ترکیب می شوند که منشأ روستایی یکسانی دارند.

کفش جیر کاراملی مرمین بند دو نفره راهب

این یک سبک تا حدودی متناقض است. از آنجایی که این سبک سنتی تر است، برخی افراد می گویند Monkstrap رسمی است، در حالی که برخی دیگر می گویند این سبک معمولی است.

نسخه با دو سگک اخیراً در دنیای مد نجات یافت و به لطف ایتالیایی ها شهرت و قلب شیک پوشان را به دست آورد. این یک کفش برای کسانی است که کت و شلوار می پوشند به این دلیل که می خواهند، نه به خاطر اینکه مجبور هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.