مردی با ساخت کفکش کوچک 220 ولت رکورددار گینس شد!

کفکش کوچک 220 ولت از مواد مغذی موجود در آن تغذیه می کنند. آنها همچنین خانه گیاهان و درختان هستند.
آنها سیل را تنظیم می کنند. خاک ها آب را جذب می کنند، که به آنها اجازه می دهد با باران های شدید یا سرریز شدن جریان های آب مقابله کنند.
آنها مواد آلی را تجزیه می کنند. خاک ها از موجوداتی تشکیل شده اند که بقایای جانوران و گیاهان دیگر را تجزیه می کنند، از این فرآیند مواد مغذی استخراج می شوند که گیاهان و سایر موجودات ساکن خاک از آنها تغذیه می کنند.
مواد غذایی را تامین می کنند. خاک ها مبنایی هستند که بر اساس آن فعالیت های اقتصادی حیاتی مانند کشاورزی و دامداری برای تولید غذای حیوانات و انسان ها انجام می شود.

کفکش کوچک
مواد اولیه را تامین می کنند. این خاک ها دارای منابع طبیعی فراوانی هستند که از آن مواد خام برای صنایع مختلف مانند مواد غذایی، دارویی و نساجی و غیره استخراج می شود.
آنها مصالح ساختمانی را تامین می کنند. خاک ها منابع طبیعی و موادی را در خود جای داده اند که انسان برای ساخت و ساز ساختمان ها از آنها استفاده می کند.
آنها کربن را جمع می کنند. خاک ها کربنی را که گیاهان از جو می گیرند ذخیره می کنند. این باعث تولید کمتر این گاز می شود که به اثر گلخانه ای در هوا کمک می کند.
آنها میراث فرهنگی و تاریخی را جمع آوری می کنند. خاک ها بقایای باستان شناسی فرهنگ ها و تمدن های منقرض شده را در درون خود حفظ می کنند.
خاک – آبخوان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.