نوعی ساعت گلکسی r800 که شما را در زمان حرکت می دهد!

چیزی به نام “ساعت بیرون” نیز وجود دارد.

این یک مدل از سطح بالاتر از موارد اصلی است، به عنوان یک قاعده، در یک جعبه طلایی که با الماس پوشانده شده است.

ساعت گلکسی r800 در مناسبت های خاص پوشیده می شوند، آنها برای نشان دادن موقعیت بالای مالک طراحی شده اند.

در واقع، اغلب هزینه این ساعت ها در آستانه و حتی فراتر از توان مالی یک فرد است و کار با چنین مشتری بسیار دشوار است. برخی از این خریداران با کمال میل به پیشنهاد خرید یک ساعت در حال استفاده پاسخ می دهند. فقط خوب بودن آنها مهم است و تفاوت قیمت نسبت به جدید برای مشتری قابل توجه به نظر می رسید.

برندهای زیادی وجود دارد که تمامی محصولات آنها در دسته ساعت های «دوم» قرار می گیرند.

اینها اکثر برندهای ورزشی (Sector، خط G-Shock کاسیو)، مارک های طراح و باشگاه (Corum، Ikepod)، مارک هایی هستند که بر نوآوری تکیه کرده اند (Ventura، o.d.m.)، جواهرات و غیره.

از این نظر، سخنان پیر نوبز، مالک و رئیس ونتورا قابل توجه است: “ساعت ما یک ساعت دوم است، برای شخصی ساخته شده است که قبلاً رولکس دارد.”

ساعت

تمرکز بر کسانی که ساعت می خرند “برای لذت” منجر به کاهش دایره خریداران بالقوه می شود، اما به شما امکان می دهد ساعت ها را با قیمت بالاتر بفروشید.

دومی برای اهداف کاملاً متفاوت مورد نیاز است – برای برجسته کردن یا نشان دادن تعلق خود به گروه خاصی از مردم، قشر اجتماعی یا شیوه خاصی از زندگی.

تمام ساعت هایی که علاوه بر ساعت های اصلی خریداری می شوند را می توان به چهار دسته تقسیم کرد: 1. ساعت هایی با مجموعه ای خاص از عملکردها.

تفاوت زیادی بین ساعت های اصلی و دوم در نگرش مالک نسبت به آنها و در رویکرد به دست آوردن وجود دارد. از برخی جهات، آنها شبیه حرمسرا هستند، جایی که یک همسر اصلی، بزرگ و محبوب وجود دارد.

بر این اساس، کار با هر گروه خاصیتی دارد. مهم نیست که چقدر عجیب به نظر می رسد، اما هر چه یک نفر ساعت بیشتری داشته باشد، راحت تر می تواند ساعت دیگری را به او بفروشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.