پخش عمده کاشی اورست با قیمت ارزان

شرکت اورست با سابقه بالا در صنعت کاشی سازی به این مهم رسیده است که مرغوبترین نوع با قیمت ارزان و مناسب را ارائه دهد.

این شرکت در شهر یزد و شهرهای دیگر کشور نمایندگی هایی برای پخش عمده سرامیک کف تبریز خود دارد وبه خرید و فروش کاشی هفت رنگ نیز می پردازد. تا هموطنان بتوانند از محصولات با کیفیت این شرکت به راحتی استفاده نمایند.

پخش عمده کاشی اورست

کاشی اورست، ارزان و با کیفیت

کارخانه کاشی اورست در یزد یکی از بهترین محصولات با قیمت مناسب را ارائه می دهد. این شرکت جز صنایع با سابقه در این زمینه است و بخاطر ارائه بهترین محصولات توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند و موفقت خود را مدیون مشتریان وفادار خود می داند.

پخش عمده کاشی اورست

مزایای انواع کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک نسبت به دیگر کف پوش ها و دیوار پوش ها مزایای بهتری دارند به طور مثال برای کسانی که بچه کوچک دارند یا از حیوان خانگی نگهداری می کنند سرامیک طرح چوب یزد بهترین گزینه برای کف پوش است زیرا هم خط و خش کمتری روی آن میوفتد هم در صورت کثیف شدن به آسانی با آب تمیز می شود.

اگر در مکانی که در مجاورت اسعه فرابنفش است از کف پوش های پارچه ایی مانند موکت یا هر نوع دیگر استفاده کرد به مرور زمان رنگ آنها تغییر می کند اما کاشی  سرامیک به دلیل لعاب بندی آنها تغییر رنگ در برابر عوامل محیطی مانند اشعه فرابنفش را ندارند.

پخش عمده کاشی اورست

دیگر مزایای این محصول فوق العاده

همچنین به دلیل راحتتر بودن:

  • شست و شوی کاشی و سرامیک این محصولات از نطر بهداشتی هم نسبت به سایر کفپوش ها و دیوار پوشها بهتر عمل می کند لذا برای اماکنی مانند بیمارستان ها از آن ها استفاده می شود.
  • امروزه برای نصب کاشی و سرامیک از چسب مخصوص کاشی به جای سیمان استفاده می شود که هم شرایط نصب را آسان تر کرده است هم باعث تمیز نشان دادند کار نهایی می شود. این روش سرعت نصب این نوع کف پوش ها نسبت به دیگر انواع کف پوش را بالاذ برده همچنین از نظر اقتصادی نیز برای مصرف کننده مقرون به صرفه تر است. همچنین می توان کاشی را به صورت خشک نیز نصب کرد که احتمال جدا شدن آن از نما را به حداقل ممکن می رساند. این نوع روش نصب انقباض و انبساط ناشی از تغییر دما را کنترل کرده و ظاهر تمیز تری نیز دارد.

پخش عمده کاشی اورست با قیمت ارزان

کاشی اورست هم اکنون قادر است محصولات خود را در تمام مراکز استان ها به صورت عمده و با قیمت ارزان پخش نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.