پسر جوانی با راه اندازی کسب و کار میلیاردر شد

پسر جوانی توانسته با استفاده راه اندازی کسب و کار جدید میلیاردر شود و زندگی لاکچری برای خود فراهم سازد. در ادامه ی خبر با ما همراه باشید.

میناکاری سفالی

یکی از هنرهای اصیل ایرانی که از طرفداران زیادی برخوردار است مینا‌ کاری سفالی است که همانطور که از نامش مشخص است این هنر به وسیله سفال انجام می‌ شود و دارای طرحهای بسیار زیبایی می باشد که می تواند جلوه فانتزی یا ساده داشته باشد. این هنر به عنوان یکی از اصیل ترین هنرهای دستی ایرانیان است که توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند.

میناکاری سفالی

فلفل قرمز اصفهان

یکی از انواع معروف ادویه در سراسر دنیا، فلفل قرمز اصفهان، سبزوار می باشد که افراد زیادی در طبخ غذاهای متنوع خود آز ان استفاده می کنند چرا که دارای خواص بی نظیری است و افراد را از بیماریهای مختلفی مصون می دارد. فلفل قرمز دارای کپسایسین می باشد که اندورفین را در مغز تحریک می کند و باعث می شود که فرد نسبت به استفاده آن وابستگی پیدا کند.

فلفل قرمز اصفهان

کشمش تیزآبی

در بین تمامی خشکبارها یکی از مورد علاقه ترینها در بین خانواده های ایرانی کشمش تیزابی است که با قیمتهای مختلفی در بازار خرید و فروش می شود. کشمش همان انگور است که آن را خشک کرده اند، این محصول دارای مقدار زیادی از آهن پتاسیم کلسیم و ویتامینهای گروه B است که از خواص آنتی اکسیدانی برخوردار است و این محصول از تخریب سلولهای بدن شما جلوگیری می کند، کشمش مانند میوه انگور از انواع مختلفی برخوردار است.

کشمش تیزآبی

صندل دخترانه

صندل دخترانه یکی از پاپوش ها می باشند که در فصل تابستان بسیار پر استقبال هستند. این محصول خنک می باشد و هوا در داخل آن جریان دارد و به صورت جلو باز و جلو بسته به تولید می رسند و داری زیبایی منحصر به فردی هستند. صندل های مجلسی دخترانه به صورت پاشنه دار و لژدار در بازار موجود هستند و دارای رنگ بندی های بسیار شیک و سایز های متفاوتی هستند همچنین با انواع سلیقه ها سازگار می باشند و از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.