کاغذ روغنی کیلویی به خاطر چند منظوره بودن رکورد دار گینس شد!

کاغذ روغنی چیست؟

Le Vellum در اصل پوستی بود که از پوست گوساله های مرده به دنیا آمده بود.
پوست آنها کاملا Lisse و صاف است. صاف. در گذشته از آن برای ساختن دست نوشته های کاغذی یا مجلل استفاده می شد که اغلب برای اشراف آن زمان در نظر گرفته می شد.
منشا کاغذ روغنی کیلویی به این دلیل است که نام خود را از این نوع نسخه خطی گرفته است زیرا از نظر ظاهری بسیار شبیه است. در نتیجه کاغذ روغنی بسیار صاف است، زبری ندارد (بدون دانه) و ویژگی های دستگاه را نشان نمی دهد.
این ویژگی ها علائم کششی نامیده می شوند.
این خطوط ردی از نخ هایی هستند که استوک کاغذ را قبل از کاغذهای دست ساز نگه می داشتند. این به کاغذ حالتی آرام می دهد. کاغذ انباشته با آثار نخ کاغذ گذاشته خالق این مقاله جان باسکرویل انگلیسی در سال 1750 کاغذ پوستی را اختراع کرد.
او به دنبال و خلاص شدن از شر آن بود، اما همچنین می خواست کاغذ را صاف تر و مناسب تر برای نوشتن و چاپ کند.
کاغذ روغنی کیلویی
کاغذ پوسته بسیار انعطاف پذیر، بسیار نازک و بدون شکستگی است. برای استفاده های مدرن تر از کاغذ ایده آل است. این حتی با اولین ماشین های سیلندر نیز انجام خواهد شد.
کاغذ روغنی چگونه ساخته می شود؟ کاغذ بافته شده کاغذ مخملی مانند کاغذهای چیده شده، کاغذ پوستی در یک قاب به صورت دستی ساخته می شود.
اما مش سیم جایگزین سیم های غربال می شود. که بعد از شکل گیری روی کاغذ اثری از خود باقی نمی گذارد. ترکیب کاغذ متفاوت است. اجزای رب عمدتاً کنف، پنبه، کتان و … از هر نخی است.
این خمیر را له می کنند و در آب رقیق می کنند تا نخ ها به هم گره بخورند و خمیر غلیظ تری تشکیل دهند.
سپس خمیر را فشار می دهیم تا 95 درصد آب آن از دست برود. در این مرحله، خمیر کاغذ در برانکارد قرار می گیرد و مش سیمی کاغذ پوست را تشکیل می دهد و آب را از کاغذ خارج می کند.
کمی مرطوب است، باید خشک شود تا پوسته آخرین درصد رطوبت را از دست بدهد و کاملا خشک شود. اکنون منشاء کاغذ روغنی و تولید کاغذ روغنی را می دانید.
اگر می خواهید همه چیز را در مورد کاغذ دیواری بدانید یا منشا دستمال توالت را بدانید، به مقالات دیگر ما مراجعه کنید. خواندن خوب!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.