سارافون دخترانه کوتاه و بلند

دانش آموزی به دلیل پوشیدن یک پیراهن کوتاه از کلاس بیرون کشیده می شود و به دلیل اینکه مجموعه لباسی و سارافون دخترانه برای تعویض ندارد، به خانه فرستاده می شود و بقیه روز مدرسه را از دست می دهد.

دانش آموز ممکن است پس از از دست دادن یک درس و نیاز به جبران کار عقب بماند.

طبق قانون، اولین قانون لباس و ساعت چوبی پوشیدن پس از پرونده برای اطمینان از عدم حواس پرتی و اجازه دادن به مدیران برای نظارت و محدود کردن فردگرایی دانش آموزان به منظور ایجاد یک محیط آموزشی مناسب ایجاد شد.

با این حال، طبق گزارش VOX، پس از اعتراض دانش‌آموزان و والدین، مدارس دولتی در سراسر کشور در چند سال گذشته رویکرد ملایم‌تری نسبت به کدهای لباس در پیش گرفته‌اند.

امی پارمنتیه، دستیار مدیر مدرسه گفت من فکر می‌کنم از آنجایی که همه ما استانداردهای متفاوتی در مورد لباس مناسب داریم، تعیین یک جهانی بسیار سخت است.

به گفته دانشگاه فرزنو پاسیفیک، یکی از دلایل قوانین سختگیرانه لباس و سالاد کلم و انار و هویج ، ایجاد محیطی مشابه محیط کار است.

با این حال، تحقیقات آنها نشان داد که نظارت شدید بر روی لباس دانش‌آموزان به جای سازگاری، خلاقیت و تفکر انتقادی، انطباق را افزایش می‌دهد، که ویژگی‌هایی هستند که هم در محیط آموزشی و هم در محیط شغلی مطلوب‌تر هستند.

دانش‌آموزان تنها زمانی بر یادگیری تأثیر می‌گذارد که آنها به شیوه‌ای افراطی لباس بپوشند قوانین لباس و ست شال و کلاه بافتنی پوشیدن سختگیرانه بیانگر خود دانش آموزان را نقض می کند و محیطی کسل کننده با خلاقیت کمی ایجاد می کند.

 • منابع:
  1. Dress codes affect student learning
 • تبلیغات: 
  1. با این چرم درآمد خود را میلیاردی نمایید!
  2. زیراندازی که توانسته با طلا رقابت کند!
  3. با خوردن ماست به جنگ مشکلات عصبی بروید
  4. آیا می دانستید انسان های نخستین هم مجسمه درست می کردند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.