کدام رنگ روسری مناسب است؟

لوک ایرس به همراه یک تأمین کننده روسری به کمبریج یک روش جدید تولید را توسعه داد که در آن یک ماده بافته خاص به نوارهای طولانی پاره می شد و نوارهای رنگی مختلف سپس مدل لباس مجلسی حریر شیشه ای با هم بافته می شدند.

این منجر به سبک متمایز عمودی راه راه می شود که مشخصه روسری های کالج شده است.

اگرچه پشم معمولی دوباره پس از جنگ دوباره در دسترس قرار گرفت  روسری ها و هنوز هم بیشتر با پشم ساکسونی ساخته شده بودند که دارای نوارهای عمودی معمولی آنها بود.

در سالهای قبل و بعد از جنگ جهانی دوم ، روسری های شستشوی رادیاتور بخاری ماشین با جوهر نمک کالج تقریباً به طور انحصاری توسط اعضای باشگاه قایق دانشگاهی پوشیده می شدند.

اما در دهه 1950 و 1960 ، آنها به یک لباس اصلی لباس در بین اعضای خرده فرهنگ “Beatnik” تبدیل شدند که اغلب همراه با کت های دوفل پوشیده می شدند.

Beatniks معمولاً این نکته را به خوبی خواند و روشنفکری می کرد، بنابراین انتخاب آنها از آموزش بستن روسری لاکچری گردن به عنوان یک اشاره ظریف شیک در قدرت ذهنی خود درک شده بود.

تا دهه 1960 ، نگاه بیتنیک آنقدر رواج داشت که حتی در سایر کشورهای اروپایی روسری کالج به یک کالای وارداتی محبوب تبدیل شد که بدون در نظر گرفتن هرگونه وابستگی به کالج به لباس های پاییز و زمستانی پذیرفته شد.

با این حال ، در حدود دهه 1980 و 1990 ، محبوبیت آنها تقریباً به طور کامل یک لیتر چند لیوان است کاهش یافته است.

 • منابع:
  1. A brief history of academic scarves
 • تبلیغات: 
  1. 30 طرح پرده با استفاده از نرم افزارهای CAD ایجاد شد
  2. راه های رسیدن به درآمد میلیونی در ماه
  3. تولید نوعی قفل هوشمند که دزدان را در دام می اندازد!
  4. کیفیت زندگی مردم چگونه بالا می رود؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.